Tipy na výlety v okolí Znojma

Vše co Znojmo nabízí najdete nejlépe na Portál kultury a cestovního ruchu ve Znojmě - Znojemská Beseda  kde máte možnost zjistit aktuální kulturní akce a události, které se na znojemsku plánují. Na tomto portálu máte možnost si rezerovat i zakoupit vstupenky. Nabízí pohled nejen na současné Znojemsko, ale také můžete nahlédnout do historie.

Národním parkem Podyjí na kole s osobním průvodcem.

Průvodce Vám umožní poznat zajímavá mista národního parku Podyjí. Takových zastávek je v průběhu cesty hned několik.

U všech těchto cyklotras jsou plánované přestávky v místech k tomu určených. (Konzumace není zahrnuta v ceně). Trasy jsou navrženy převážně po cyklostezkách a málo frekventovaných silnicích.

Standartním jazykem je čeština a francozština. Dále pak tištěné texty v angličtině a němčině.
Nabizíme možnost si trasu uspořádat podle vlastního uvážení. Po domluvě je možné si naplánovat i čas a den. Podmínkou je účast minimálně 4 osob a maximální počet 15 osob v jedné skupině.

Trasa A a B jsou vhodné i pro cyklisty kteří na kole pravidelně nejezdí. Mohou je absolvovat i děti v rozmezí 8 - 12 let pokud ovládají jizdu na kole, vždy ale v doprovodu dospělých osob. Projíždky se konají od března do září a to každou sobotu a neděli. Na projíždku je nutností se předem objednat a to na telefonní čislo 732 407 286. 

Trasa A je méně náročná a má jen 25 km . Doba trváni je cca 3 hodiny.
Trasa vede Gránice - Hradiště - Králův stolec - Podmolí - Hradiště -Znojmo.
Cena pro 4 až 8 osob je 700 Kč a pro 8 až 15 osob je 1100 Kč.

Trasa B je náročnější a má 45 km . Doba trvání je cca 5 hodin. Trasa vede Gránice - Hradiště - Králův stolec - Podmolí - Šobes (ochutnávka vína) Kraví hora - Znojmo. Cena pro 4 až 8 osob 1200 Kč a pro 8 až 15 osob 1600 Kč.

Trasa C je náročnou trasou na celý den která měří 70 km a není vhodná pro děti. Doba trvání je cca 8 až 10 hodin. Trasa vede Gránice - Podmolí - Lukov - Hardegg - Markersdorf - Kraví hora - Znojmo. Cena pro 4 až 8 osob je 1700 Kč a pro 8 až 15 osob 2400 Kč.

Samozřejmě že na Vás myslíme a pokud nemáte vlastí kolo je tu možnost si ho u nás na celý den zapůjčit.

© 2017-2020 H2 Production. All Rights Reserved.